reklama

Prvým viceprimátorom sa stal predseda poslaneckého klubu Za lepšiu Trnavu Marcel Krajčo

Prvým viceprimátorom Trnavy bude vo volebnom období 2022-2026 predseda poslaneckého klubu Za lepšiu Trnavu Bc. Marcel Krajčo. Do funkcie ho 1. decembra 2022 vymenoval primátor mesta Peter Bročka.

Marcel Krajčo sa stal po prvý raz poslancom mestského zastupiteľstva v roku 2018, v októbrových voľbách 2022 bol opätovne zvolený.

Je predsedom poslaneckého klubu Za lepšiu Trnavu a jedným z najbližších spolupracovníkov Petra Bročku. Už v uplynulom volebnom období bol členom Mestskej rady, na ustanovujúcom zasadnutí zastupiteľstva bol do pozície člena zvolený aj na ďalšie štvorročné obdobie.


Marcel Krajčo (vľavo) počas tlačovej besedy na radnici s primátorom Petrom Bročkom, 30. novembra 2022

FOTO: trnava-live.sk

Krajčo študoval marketing na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda, pôsobí ako predseda oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism.

Venoval sa aj obchodu a produkčnej činnosti.

Personálne obsadenie postu druhého zástupcu primátora zatiaľ Peter Bročka neoznámil.

V minulom volebnom období bola prvou zástupkyňou primátora Eva Nemčovská, druhým viceprimátorom bol Tibor Pekarčík.

Pekarčík pôsobil vo volebnom období 2014-2018 po prvom víťazstve Petra Bročku vo funkcii prvého viceprimátora, druhým zástupcom Bročku bol Matej Lančarič.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2022 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.