reklama

Hasiči získali kompresory za 30-tisíc eur

Šesť veľkých kompresorov na plnenie tlakových fliaš, ktoré slúžia na naplnenie autonómnych dýchacích prístrojov, odovzdal v Trnave župan TTSK Jozef Viskupič jednotlivým okresným riaditeľstvám Hasičského a záchranného zboru kraja v prítomnosti riaditeľa KR HaZZ v Trnave Vojtecha Valkoviča.

Dar v hodnote približne 30-tisíc eur kúpil Trnavský samosprávny kraj z prostriedkov Centrálneho krízového fondu.

Kompresory typu Astra budú slúžiť jednotlivým okresným riaditeľstvám na dopĺňanie vzduchu tlakových nádob, ktoré sú súčasťou autonómnych dýchacích prístrojov, uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Jozef Viskupič prisľúbil pomoc kraja aj v budúcnosti.

Ako sa vyjadril, má vo veľkej úcte hasičov a bude rád, ak im aj v budúcnosti pomôže vytvoriť také podmienky, aby im pri ich zásahoch nič nechýbalo.

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2018 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.