reklama

Pri nočnom požiari bytu na Prednádraží evakuovali obyvateľov, štyria ľudia skončili v nemocnici

V stredu 17. januára krátko pred druhou hodinou v noci bol nahlásený požiar bytu na druhom poschodí bytového domu na ulici J.G.Tajovského na Prednádraží.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že požiar vznikol v byte na druhom poschodí.

Oheň zasiahol jednu izbu, ktorú kompletne zničil.

“Dym z horiacej izby sa šíril cez poškodené okno a balkón do vonkajšej časti a na schodisko bytového domu. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru boli nasadené dva vysokotlaké prúdy a jeden C prúd. Súčasne s likvidáciu požiaru prebiehala evakuácia osôb vyvádzaním po schodisku a pomocou výškovej techniky. Osoby po prehliadnutí zdravotníkmi boli zhromaždené v evakuačnom autobuse. Zranené osoby boli odvezené na ďalšie ošetrenie do nemocnice a štyri osoby boli hospitalizované,” priblížila hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.


Oheň úplne zničil jednu izbu

FOTO: HaZZ Trnava

Na mieste udalosti zasahovalo 23 príslušníkov hasičského a záchranného zboru z Trnavy a Serede s 10 kusmi hasičskej techniky.

Následkom požiaru bola škoda na majetku predbežne vyčíslená na 25 000 eur.

Ako informovala policajná hovorkyňa Mária Linkešová, príčinou požiaru mala byť predbežne manipulácia s otvoreným ohňom.

Pri požiari sa nikto vážnejšie nezranil.

“Polícia vyšetruje udalosť ako všeobecné ohrozenie z nedbanlivosti,” doplnila Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2018 12:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.