reklama

Nový bytový dom pri zámockom parku v Dolnej Krupej dokončia už túto jeseň

V Dolnej Krupej vyrastá menší obytný komplex. Nové byty sú situované v pokojnej lokalite v dotyku školského areálu a zámockého parku.

Výstavba bytového domu odštartovala už pred niekoľkými mesiacmi.

V troch nadzemných podlažiach vznikne celkom dvadsaťjeden 2 až 3-izbových bytov. Každý z nich bude mať balkón.

Súčasťou objektu bude v jeho spodnej časti polyfunkčná časť s vlastným vstupom, bytovou časťou s tromi bytovými jednotkami a technicko-hospodárskym zázemím bytového domu s kotolňou a skladovými priestormi pre bytové jednotky.


Vizualizácie bytového domu

Parkovanie je riešené na povrchu plochu určenú pre autá rezidentov bude tvoriť spolu 29 parkovacích miest. Ku každej bytovej jednotke patrí v cene bytu aj jedno parkovacie miesto.

Z konštrukčného hľadiska je objekt murovaný z keramických tvaroviek Porotherm hrúbky 380 mm, vnútorné nosné steny sú vyhotovené z tvárnic PREMAC hrúbky 300 mm. Na vnútorné priečky sú použité tvárnice Ytong.

Objekt je zastrešený plochou strechou.

Ceny dvojizbových bytov s výmerou 55,81 m2 začínajú na sume 55 29 eur (vrátane DPH).
Trojizbový byt s rozlohou 78,86 m2 môžete mať už za 79 127 eur s DPH.

Vykurovanie objektu je riešené centrálne plynovou kotolňou.

Byty sa majiteľom odovzdávajú v štandarde holobytu so zriaďovacím vybavením ako sú WC, vaňa, vodovodné batérie a bezpečnostné vchodové dvere.

Predpokladaný termín ukončenia prác je koniec septembra 2018.

V Dolnej Krupej žije viac ako 2200 obyvateľov a ponúka štandardnú občiansku vybavenosť. Vzdialenosť od Trnavy je 10 kilometrov, čo predstavuje asi 7 minút jazdy autom.

Viac informácií vám poskytnú v RK CASMAR Trnava, e-mail: info@casmar.sk, www.casmar.sk, www.parkbytovydom.sk.

(PR článok)

Vizualizácie bytového domu

Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2018 0:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.