reklama

V odborných komisiách Zastupiteľstva TTSK chce pracovať 162 neposlancov

Do konca januára sa mohla verejnosť prihlasovať k pôsobeniu v jednej z ôsmich komisií pôsobiacich pri Zastupiteľstve Trnavského samosprávneho kraja (TTSK).

Úrad TTSK prijímal žiadosti z radov odbornej verejnosti na pôsobenie vo finančnej komisii, komisii hospodárenia a nakladania s majetkom, komisii pre pozemné komunikácie a dopravu, pre regionálny rozvoj, cestovný ruch a cezhraničnú spoluprácu, pre sociálnu oblasť, pre školstvo, telesnú kultúru a kultúru, pre zdravotníctvo a v komisii pre životné prostredie a rozvoj vidieka.

Do odborných komisií bolo zaevidovaných celkom 162 žiadostí z radov odbornej verejnosti.


Úrad TTSK

Ilustračné foto

„Najväčší záujem bol o komisiu školstva, telesnej kultúry a kultúry, kde bolo zaevidovaných až 48 žiadostí. Naopak, najmenší záujem bol o komisiu zdravotníctva, do ktorej prišlo žiadostí iba osem,“ informuje Kancelária predsedu TTSK.

Každá komisia sa bude skladať z ôsmich poslancov a troch odborníkov z radov verejnosti, teda neposlancov.

„Spôsob, akým sa uskutoční výber troch členov z neposlancov do každej komisie, zatiaľ určený nebol,“ dodáva Kancelária predsedu TTSK.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2018 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.