reklama

Čo sa stane, keď vám „to“ dôjde? Odpoveď má absurdná komédia Do vlastných rúk

Do kultúrneho centra Malý Berlín čoskoro zavíta žilinské Divadlo Na Hrane so svojou hrou Do vlastných rúk. Predstavenie sa koná v piatok 21. apríla o 19:00.

Tvorivá dvojica Michal Chmeliar a Tomáš Lazár doteraz divákov zabávali najmä svojimi humornými dialógmi, ktoré majú už 15-ročnú históriu. Pôvodne totiž šlo o improvizovanú rozhlasovú reláciu s názvom Na Hrane.

Tá sa pred piatimi rokmi zhmotnila aj na divadelných doskách. Žánrovo sa Divadlo Na Hrane azda najviac približuje k tomu, čo svojho času robili Voskovec a Werich, Horníček a Kopecký, či Lasica a Satinský.


Divadlo Na hrane

Premiérou absurdnej komédie Do vlastných rúk začalo divadlo v januári svoju už piatu divadelnú sezónu. Hra pojednáva o tom, čo všetko sa môže stať dvom členom domácnosti, keď im TO dôjde. Dej sa odohráva v domácnosti, ktorá zažíva bežné situácie, s akými sa stretol už asi každý – návšteva podomového predajcu, doručenie balíka, či stvorenie sveta.

Vstupné na predstavenie je v predpredaji na stránke MaxiTicket.sk 5 €, na mieste už 7 €. Predstavenie sa koná v kultúrnom centre Malý Berlín, ktoré sídli na prvom poschodí preštianskeho domu na Štefánikovej 4.

Predstavenie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2018. Organizátori ďakujú za spoluprácu mediálnym partnerom trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, Mestu Trnava, MY Trnavské noviny a Trnavskému rádiu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2018 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.