reklama

Life kouč: komédia, ktorá vám zmení život

Chcete objaviť svoj potenciál, naprogramovať sa na úspech a pritom sa dozvedieť, ako prinútiť partnera, aby umyl riad? Príďte na komédiu Divadla Kontra a stretnite sa s life koučom! Kultúrne centrum Malý Berlín prináša komediálne predstavenie Divadla Kontra už v stredu 13. novembra 2019 o 19.00 hod.

Novoveské Divadlo Kontra v komédii predstaví príbeh ľudí stratených vo svojich osobných či pracovných životoch. Zatiaľ čo jeden nachádza svoje miesto v džungli života, druhý si uvedomí, že cesta, ktorou šiel doteraz, nevedie tam, kam by si želal.

Svižné dialógy plné humoru a gagy premiešané s ľudskosťou robia túto komédiu neobyčajne príťažlivou.

Predstavenie Life kouč pravdepodobne nevyrieši vaše životné problémy, no prinajmenšom sa poriadne zabavíte a načerpáte novú energiu.

Foto: Divadla Kontra

Obľúbené novoveské Divadlo Kontra získalo viacero ocenení. Najnovšie je držiteľom ceny Dosky za najobľúbenejšie divadlo na Slovensku, o ktorej hlasovaní rozhodli diváci z celého Slovenska.

Kultúrne centrum Malý Berlín sa nachádza na prvom poschodí meštianskeho domu na Štefánikovej 4.

Vstupenky za predpredajovú cenu 7 € je možné zakúpiť online na stránke centra, alebo za ceny 9 € na mieste pol hodinu pred začatím predstavenia.

Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. Malý Berlín ďakuje za podporu mediálnym partnerom Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Mesto Trnava, Trnavsko, MY Trnavské noviny a Trnavské Rádio.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2019 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.