reklama

Nový hashtag TRNAVA ozdobia umelci na korze v sobotu 28. apríla

V sobotu 28. apríla 2018 medzi 10. až 18. hodinou sa stretnú mladí umelci priamo na ulici pred Hlavnou 17, aby spoločne dali pešej zóne v Trnave nový tohtoročný #TRNAVA.

Trnavská pešia zóna bude mať opäť 9-metrovú dominantu, ktorá bude určite na väčšine súkromných i profesionálnych fotografií z Trnavy.

Po všetkých našich významných kultúrnych pamiatkach sa stane práve tento nápis povinnou zastávkou na prechádzke Trnavou.


Tvorcovia minuloročného hashtagu na snímke Petra Cagalu

Každý zo siedmich znakov dostane vlastnú kreatívnu víziu, o ktorú sa postarajú výtvarníci Mgr. art. Naďa Salbotová Fecaninová, Mgr. et Mgr. art Zuzana Branišová, ArtD., pedagógovia Súkromnej základnej umeleckej školy Pablo: Mgr. Tatiana Vrtochová alias Da linka, Mgr. art. Klaudia Šimuničová, Mgr. art. Eva Šrubařová a žiaci SZUŠ Pablo: Ollívia Dlasková, Lujza Čambálová, Laco Vrždák a Patrícia Hamerlíková.

Chýbať nebude hudba – o hudobnú atmosféru podujatia sa postará “majster zvuku” DJ Spinhandz – pohodlné sedenie a osviežujúce občerstvenie pripravené pre všetkých, ktorí sa prídu pozrieť, ako sa preglejková konštrukcia mení na umelecké dielo.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2018 7:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.