reklama

Hasiči vyslobodzovali na námestí osoby z havarovaných vozidiel. Našťastie len v rámci atraktívnej súťaže

Trojičné námestie v Trnave bolo 7. júna 2018 dejiskom 6. ročníka Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel.

Podujatie zorganizovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave pod záštitou župana Trnavského samosprávneho kraja. O cenu župana Trnavského samosprávneho kraja bojovalo sedem družstiev, šesť z Trnavského kraja a jedno z požiarnej stanice Rosice v Českej republike.

“Cieľom súťaže je preveriť pripravenosť a vybavenie hasičských jednotiek na zvládnutie zásahov pri dopravných nehodách. Pre jednotlivé súťažné družstvá boli pripravené rôzne scenáre dopravných nehôd, o ktorých družstvá nie sú vopred informované. Tým sa modelujú situácie porovnateľné s reálnymi podmienkami pri dopravných nehodách,” priblížila hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Víťazom 6. ročníka sa stalo družstvo z Galanty so ziskom 396 bodov a časom 15 minút a 45 sekúnd.

Na druhom mieste ziskom 395 bodov a časom 13 minút a 15 sekúnd sa umiestnilo družstvo z OR HaZZ v Trnave.

Tretie miesto patrí družstvu z OR HaZZ v Piešťanoch so ziskom 388 bodov a časom 15 minút a 42 sekúnd.

Foto: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2018 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.