reklama

Piaty ročník Stredovekých dní v Hlohovci sľubuje lákavý program

Už tento víkend sa nadšenci histórie a dobrej zábavy môžu tešiť na piaty ročník obľúbeného historického podujatia. Na návštevníkov bude čakať v peknom prostredí Zámockej záhrady v Hlohovci bohatý program, ktorý sa bude skladať z toho najlepšieho, čo sa objavilo v predošlých ročníkoch.

Organizátori však sľubujú aj novinky – dobovú kuchyňu, remeslá, stredovekú dedinku a veľa ďalšieho.

Festival otvoria v sobotu 23. júna 2018 o 10. hodine, program prvého dňa potrvá do 22. hodiny a vyvrcholí ohňovou šou.

V nedeľu 24. júna je program naplánovaný od 10. do 18.30 hodiny.

Ilustračné foto

Areál Zámockej záhrady v Hlohovci bude hýriť dobrou zábavou a príjemnou atmosférou.

Chýbať nebudú rytierske turnaje na koňoch, stredoveká poľovačka, sokoliari, žongléri, šermiari či predstavnie Landsknechtskej jednotky.

Ak teda chcete vedieť kto sa stane víťazom rytierskeho turnaja, ako dopadne stredoveká módna show alebo ako bude vyzerať šermiarske vystúpenie plné napätia a drsných okamihov „Očistec“, tak by ste na tomto obľúbenom podujatí určite nemali chýbať.

Viac informácii o programe nájdete na www.stredovekedni.sk alebo https://www.facebook.com/stredovekedni.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2018 6:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.