reklama

Kumšt v centre Trnavy ponúka originálne produkty od slovenských tvorcov

Odteraz už nemusíte čakať na Trnavský rínek, ak si budete chcieť zakúpiť jedinečný a lokálny kúsok dizajnu. V apríli tohto roku otvorili obchod s názvom Kumšt, ktorý je plný pekných a originálnych produktov od slovenských tvorcov. Nachádza sa v rámci nedávno otvoreného multikultúrneho priestoru Nádvorie na Štefánikovej ulici a svojim návštevníkom ponúka tovar, ktorý sa v Trnave doteraz len tak ľahko nenašiel.

Nádvorie je projekt v centre mesta, ktorý v rámci Trnavy nemá obdobu a celoročne bude ponúkať veľa kultúrnych a spoločenských podujatí. 
Mladí ľudia združení okolo neziskovej organizácie Bronco a Trnavského rínku preto radi využili príležitosť a rozhodli sa prenajať si priestor pre otvorenie obchodu s názvom Kumšt priamo v strede Nádvoria.

“Obchod sme nazvali Kumšt, pretože vytvára priestor na prezentáciu a predaj toho najlepšieho, čo na Slovensku vzniká v oblasti kreatívnej tvorby. Chceme odprezentovať ponuku poctivých a kreatívnych produktov od malovýrobcov, ktorí si dávajú záležať na nápade, prepracovanosti a detaile svojich produktov. Súčasne plánujeme vytvárať aj úplne novú líniu trnavských suvenírov. Dôležitým aspektom je pre nás prezentovať dizajn, ktorý je nielen pekný, ale takisto udržateľný, ekologický a šetrný k životnému prostrediu a k ľudským zdrojom,” objasňuje ideu Kumštu jeho spoluzakladateľka Viktória Komárňanská.

FOTO: Kumšt

Koncept Kumštu je založený na pravidelnom obmieňaní svojej ponuky, čím zaručí aktuálnosť a príťažlivosť predávaného tovaru.

Na pravidelnej báze sa tak bude prezentovať vždy cca 15 značiek zo Slovenska.

V aktuálnej ponuke v Kumšte nájdete betónové šperky a bytové doplnky od 5IVE LABu, kožené náhrdelníky, náušnice či náramky od JAMAKA, voňavú prírodnú kozmetiku PONIO, tričká a šaty LEMUR, ktoré svietia v tme, originálne oblečenie pre deti ZUPPA, veselé tričká pre veľkých aj malých od KOMPOT-u, cvičky a dizajnové textilné doplnky z PUOJDu, jemné porcelánové a nápadité šperky od značky MINKA, zápisníky a skicáre REMINI, kaligrafickú sadu ELLA JOHNES, skvelé pleťové oleje NOILI, motivačný plánovací diár THE ŽURNÁL, krásne knižky pre deti (Cesta na svet, Cukrové topánky a Leotolda), plagáty od vydavateľstva Egreš a Čiernych dier.

Kumšt na sociálnych sieťach

Facebook: https://www.facebook.com/kumsttrnava/
Instagram: https://www.instagram.com/kumsttrnava/

Kumšt je otvorený každý deň okrem pondelka a dáva Trnavčanom, ale aj návštevníkom mesta možnosť obzrieť si a vybrať originálny darček, či suvenír.

V obchodíku sú pripravení aj na nerozhodných návštevníkov, ktorým radi ponúknu darčekovú poukážku v originálnom balení.

(PR článok)

FOTO: Kumšt

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2018 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.