reklama

Chcete pôsobiť ako člen okrskovej volebnej komisie? Stačí sa prihlásiť

V súvislosti s komunálnymi voľbami, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10. novembra 2018, prebieha proces prípravy konštituovania okrskových volebných komisií. V jednotlivých okrskových volebných komisiách na území mesta sú stále neobsadené pozície určené pre verejnosť. Záujemcovia o pôsobenie v okrskovej volebnej komisii v deň volieb sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese klaudia.polesenska@trnava.sk.

Nahlásiť je potrebné meno a priezvisko, dátum narodenia, doručovaciu adresu a telefonický kontakt.

Podmienkami členstva v okrskovej komisii je dosiahnutý vek 18 rokov, spôsobilosť na právne úkony a trvalý pobyt na území SR.

Ilustračné foto

Okrsková volebná komisia zabezpečuje správny priebeh hlasovania. Členovi okrskovej volebnej komisie prináleží finančná odmena vo výške 37 eur 41 centov v čistom, plus stravné.

Prvé stretnutie okrskových volebných komisií sa uskutoční v pondelok 22. októbra 2018 o 16.00 hod. v Aule MTF STU, Paulínska ulica č. 16, Trnava. Účasť na tomto stretnutí je bezpodmienečná a nezastupiteľná.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2018 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Chcete pôsobiť ako člen okrskovej volebnej komisie? Stačí sa prihlásiť”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.