reklama

Obslužná predajňa FARMFOODS aj v Trnave

Nový slovenský potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny otvára obslužnú predajňu v Trnave. Jedinečnosť jeho konceptu spočíva v predaji kvalitných výrobkov, ktoré sú bez konzervantov, chémie, geneticky modifikovaných organizmov a pochádzajú výlučne z vlastných polí, fariem a výrobných prevádzok.

ŠIROKÝ SORTIMENT VÝNIMOČNÝCH VÝROBKOV

Ponuku FARMFOODS tvoria produkty z vlastných zvierat a plodín a vyrobené na vlastných výrobných prevádzkach.

Môžete si u nás pochutnať na skvelých výrobkoch z bravčoviny, hovädziny, jahňaciny či hydiny. Ak obľubujete klobásy, slaninu či kuracie mäso s pôvodnou chuťou ako u starých rodičov, isto si u nás vyberiete.

Na svoje si prídu aj milovníci výrobkov zo zemiakov – máme zemiaky samotné, ale aj harule, lokše či zemiakové lupienky. Z kravského mlieka ponúkame napríklad jogurty alebo syry, z ovčieho vyrábame žinčicu a bryndzu.

Nechýbajú ani medy či vína. Výrobky, ktoré nevyrábame, dopĺňame tovarom od iných slovenských výrobcov s dôrazom na kvalitu.


FOTO: FARMFOODS

POSTUPUJEME NAD RÁMEC PLATNÝCH NORIEM

Chceme dosiahnuť najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Od začiatku budovania reťazca FARMFOODS preto dbáme na široký rozsah detailov a jedinečnosť vlastných výrobných postupov nad rámec platných noriem. Tie sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare zvierat, hygieny a technológie výroby.

Pri výrobe nepoužívame prídavné latky, konzervanty, „E-čka“ ani geneticky modifikované organizmy.

NÁJDETE NÁS AJ V TRNAVE

Poctivé farmárske potraviny FARMFOODS zo slovenských výrobných prevádzok nájdete v Trnave, na Trstínskej ceste 675/3, v areáli City parku.

Predajňa je otvorená od pondelka do soboty v čase od 8:00 do 19:00.

Viac nájdete na www.farmfoods.sk a FARMFOODS – výnimočné potraviny.

FOTO: FARMFOODS

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2018 19:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.