reklama

Západoslovenské múzeum v Trnave vydalo informačného sprievodcu po expozíciách

Západoslovenské múzeum v Trnave vydalo na sklonku roka 2018 tlačeného sprievodcu po expozíciách. Na vydaní propagačného bulletinu sa finančne podieľal Fond na podporu umenia.

Propagačný farebný bulletin pre domácich i zahra­ničných návštev­níkov ponúka základné informácie o budovách a expozíciách múzea.

„Sprievodcu formátu A5 tvorí súbor 21 kusov kariet v obale. Každá obsahuje text v sloven­skom, anglickom a nemeckom jazyku doplnený fotografiami. Nechýbajú všeobecné informácie, plán expozícií v budove Západoslovenského múzea po poschodiach a plán centra Trnavy s vyznačením budov múzea s expozíciami,“ informovala vedúca prezentačného oddelenia Západoslovenského múzea v Trnave Simona Jurčová.

FOTO: Západoslovenské múzeum

Obsah aktuálneho sprievodcu pripravili odborní zamestnanci múzea.

Preklad do nemeckého jazyka pripravila firma Abanico a preklad do anglického jazyka realizovali Ľubica Letovancová a Lenka Pokorná.

Nový bulletin Západosloven­ského múzea v Trnave je tlačený propagačný materiál, ktorý poskytne individuálnym návštevníkom základné informácie o múzeu a prispeje k propagácii inštitúcie doma i v zahraničí.

Múzeum ho ponúka k všetkým typom vstupeniek za 1 euro.

Ulož ako PDF
Napísal 11. januára 2019 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.