reklama

Západoslovenské múzeum v Trnave bude otvorené od soboty 9. mája

Západoslovenské múzeum v Trnave oznamuje verejnosti, že po takmer dvojmesačnej pauze otvára svoje brány pre verejnosť v sobotu 9. mája 2020.

Západoslovenské múzeum v Trnave a jeho pobočky: Múzeum knižnej kultúry,  Dom hudby Mikuláša Schneidera Trnavského a Odborná knižnica múzea budú sprístupnené v režime opatrení na zamedzenie šírenia nákazy Covid-19.

Pre návštevníkov je povolený vstup len s prekrytím horných dýchacích ciest – nosa a úst (rúškom, šálom, šatkou).

Povolený je vstup jednotlivcov a vstup skupiny do max. 5 osôb. Pri vstupe je k dispozícii dezinfekcia rúk.

FOTO: Západoslovenské múzeum

Každému návštevníkovi bude odmeraná telesná teplota, ak bude vyššia ako 37,5 °C, nebude vstup umožnený.

Počet návštevníkov v múzeu bude kontrolovaný a limitovaný v počte 1 návštevník na 25m2 výstavnej plochy.

Návštevníci musia dodržiavať vzájomné rozostupy 2 metre (nevzťahuje sa na skupiny žijúce v spoločnej domácnosti). Prehliadky v múzeu budú bez výkladu sprievodcu.

Cez víkend budú sprístupnené výstavy a expozície v hlavnej budove na Múzejnom námestí 3 v čase od 11,00 do 17,00.

V rámci pracovného týždňa bude múzeum otvorené v utorok – piatok od 8,00 do 17,00 a návštevníkov privítame aj v budove Múzea knižnej kultúry a na objednanie bude prístupná aj expozícia v Dome hudby Mikuláša Schneidera Trnavského – obe v utorok – piatok od 8,30 do 15,00.

O upravenom programe múzea budeme včas informovať na webovej stránke múzea, na FB profile múzea a v pripravovanom druhom čísle Múzejných novín.

Simonne Jurčová
vedúca prezentačného oddelenia

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2020 7:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.