reklama

Poslanci absolvujú v prvom polroku tri riadne zasadnutia mestského zastupiteľstva

V prvom polroku 2019 sa uskutočnia tri riadne a jedno slávnostné zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava. Vyplýva to zverejneného harmonogramu.

Prvé riadne zasadnutie nového zastupiteľstva v roku 2019 je naplánované na 12. februára, týždeň predtým bude po prvý raz rokovať Mestská rada.

Ďalšie rokovanie poslaneckého zboru má stanovený termín 30. apríla 2019, Mestská rada má zasadať 23. apríla.

Posledné zasadnutie MZ mesta Trnava pred letnými prázdninami bude 25. júna, termín zasadnutia Mestskej rady je stanovený na 18. júna.

Ilustračné foto

Tretieho marca sa poslanci zúčastnia ešte tradičného slávnostného zasadnutia, na ktorom budú udelené ocenenia mesta Trnava.

“Termíny zasadnutí mestskej rady a mestského zastupiteľstva boli stanovené v nadväznosti na ďalšie úlohy Mesta Trnava vyplývajúce z platnej legislatívy v súvislosti s organizovaním a prípravou volieb,” informuje mesto na oficiálnej stránke.

Prvé kolo prezidentských volieb bude v sobotu 16. marca 2019, termín volieb do Európskeho parlamentu (EP) je stanovený v krajnách EÚ v dňoch 23. až 26. mája 2019. Očakávaný termín konania volieb do EP na Slovensku je sobota 25. mája.

Ulož ako PDF
Napísal 14. januára 2019 8:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci absolvujú v prvom polroku tri riadne zasadnutia mestského zastupiteľstva”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.