reklama

Hasiči zasahovali v reštaurácii vedľa trnavskej radnice

V piatok 18. januára krátko po 6. hodine ráno bol nahlásený požiar reštaurácie na Hlavnej ulici v Trnave vedľa radnice.

Podľa informácií hovorkyne KR HaZZ v Trnave Júlie Kedrovej hasiči po príjazde na miesto zistili, že zadymenie priestorov reštaurácie spôsobilo jedlo na sporáku.

„Hasiči vyniesli jedlo na voľné priestranstvo. Na likvidáciu bol nasadený jeden útočný prúd a priestor reštaurácie bol odvetraný. Následne priestor skontrolovali termokamerou a odovzdali majiteľovi,“ uviedla J. Kedrová.


Zásah hasičov na Hlavnej ulici

FOTO: Jozef Krapka

Príčina vzniku udalosti je v štádiu zisťovania.

Na mieste udalosti zasahovalo osem príslušníkov HaZZ s dvomi kusmi hasičskej techniky.

Na miesto udalosti bola vyslaná aj policajná hliadka.

„Po preverení malo ísť o zadymenie v priestoroch reštaurácie. Polícia viac k udalosti neviedla žiadne konanie,“ poznamenala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 18. januára 2019 12:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.