reklama

Tatianu Kukuľkovú vyhlásili za najlepšiu mládežnícku stolnú tenistku na Slovensku

Slovenský stolnotenisový zväz za účasti prezidenta Slovenského olympijského a športového výboru Antona Siekela, štátneho tajomníka pre šport Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Jozefa Gönciho a ďalších hostí dekoroval 30. januára 2019 v hoteli Gate One v Bratislave najlepších stolných tenistov za uplynulý rok.

Hlasmi zástupcov extraligových klubov, členov Výkonného výboru Slovenského stolnotenisového zväzu, predsedov krajských zväzov a trénerov reprezentácie SR vzišli víťazi jednotlivých kategórií.


Tatiana Kukuľková s cenou

FOTO: SSTZ

Víťazom ankety Stolný tenista roka 2018 sa stal Ľubomír Pištej (Linz, Rakúsko), mládežníčkou roka sa stala talentovaná Tatiana Kukuľková z trnavskej Viktórie, ktorá bola osemfinalistkou ME do 21 rokov a prebojovala sa na olympijské hry mládeže.

Navyše bola členkou 7. družstva v kategórii junioriek na ME mládeže.

Objavom roka sa stal Jakub Goldír (Vrútky), trénerom roka Saša Dragaš (Prievidza). Cenu pre najlepšieho rozhodcu roka si odniesol Matej Hamran (Bratislava). Ocenenie s názvom Stolnotenisové srdce – športový počin roka bolo udelené Ľudovítovi Tomagovi (Margecany).

V rámci vyhlasovania výsledkov ankety uviedli do Siene slávy slovenského stolného tenisu dve osobnosti – bývalú úspešnú reprezentantku Valentinu Popovovú a bývalého uznávaného medzinárodného rozhodcu Jozefa Goláňa.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2019 19:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.