reklama

Tatianu Kukuľkovú vyhlásili za najlepšiu mládežnícku stolnú tenistku na Slovensku

Slovenský stolnotenisový zväz za účasti prezidenta Slovenského olympijského a športového výboru Antona Siekela, štátneho tajomníka pre šport Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Jozefa Gönciho a ďalších hostí dekoroval 30. januára 2019 v hoteli Gate One v Bratislave najlepších stolných tenistov za uplynulý rok.

Hlasmi zástupcov extraligových klubov, členov Výkonného výboru Slovenského stolnotenisového zväzu, predsedov krajských zväzov a trénerov reprezentácie SR vzišli víťazi jednotlivých kategórií.


Tatiana Kukuľková s cenou

FOTO: SSTZ

Víťazom ankety Stolný tenista roka 2018 sa stal Ľubomír Pištej (Linz, Rakúsko), mládežníčkou roka sa stala talentovaná Tatiana Kukuľková z trnavskej Viktórie, ktorá bola osemfinalistkou ME do 21 rokov a prebojovala sa na olympijské hry mládeže.

Navyše bola členkou 7. družstva v kategórii junioriek na ME mládeže.

Objavom roka sa stal Jakub Goldír (Vrútky), trénerom roka Saša Dragaš (Prievidza). Cenu pre najlepšieho rozhodcu roka si odniesol Matej Hamran (Bratislava). Ocenenie s názvom Stolnotenisové srdce – športový počin roka bolo udelené Ľudovítovi Tomagovi (Margecany).

V rámci vyhlasovania výsledkov ankety uviedli do Siene slávy slovenského stolného tenisu dve osobnosti – bývalú úspešnú reprezentantku Valentinu Popovovú a bývalého uznávaného medzinárodného rozhodcu Jozefa Goláňa.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2019 19:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.