reklama

Mesto zverejnilo podmienky súťaže na dodávateľa projektu novostavby kuchyne s jedálňou na ZŠ Bottova

Mesto Trnava zverejnilo podmienky verejnej súťaže na dodávateľa projektovej dokumentácie nového objektu školskej jedálne, kuchyne a učební pre žiakov ZŠ s MŠ na ulici Jána Bottu.

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej geodetického zamerania, dokumentácie pre územné rozhodnutie a projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu novostavby v areáli základnej školy.

Novostavba vyrastie v priestoroch, ktoré v minulosti slúžili ako šatne a školská družina. Dnes sa v ňom nachádzajú aj učebne.

Objekt v južnej časti školy postavený v roku 1958 bude asanovaný a nahradí ho nová budova.

Predpokladaná hodnota zákazky je 42-tisíc eur s DPH. Termín na predkladanie ponúk je stanovený do 4. marca 2019.


Budova ZŠ na ulici Jána Bottu

„Projekt bude riešiť novostavbu južného pavilónu na mieste pôvodného asanovaného objektu. Predmetom zákazky je aj spracovanie projektovej dokumentácie jestvujúceho objektu južného pavilónu, ktorý bude priložený k žiadosti o odstránenie stavby. Predmetom zákazky je aj súčinnosť v procese nasledovného verejného obstarávania na realizáciu stavebných prác a výkon odborného autorského dohľadu počas realizácie stavebných prác podľa spracovanej projektovej dokumentácie,“ uvádza sa vo výzve na predkladanie ponúk.

Mesto Trnava plánuje financovať výstavbu nového južného pavilónu prostredníctvom úveru, ktorý schválilo vo februári mestské zastupiteľstve.

Náklady na výstavbu nového pavilónu mesto predbežne odhaduje na 1,2 milióna eur.

Navrhovaný objekt bude mať dve nadzemné podlažia a jedno podzemné v čiastočnom rozsahu nadzemných podlaží. Vzhľad objektu má byť prispôsobený jestvujúcej architektúre objektu školy.

Cieľom je novostavbu južného pavilónu s kuchyňou, jedálňou a sociálnymi zariadeniami na prízemí a šiestimi učebňami na poschodí odovzdať do užívania k 1. septembru 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 21. februára 2019 9:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.