reklama

Mesto podpísalo zmluvu s dodávateľom projektov novostavby jedálne a učební na ZŠ Bottova

Mesto Trnava podpísalo 11. marca 2019 zmluvu na realizáciu projektovej dokumentácie novostavby školskej jedálne a učební v južnom pavilóne na Základnej škole s materskou školu na ulici Jána Bottu so spoločnosťou Visia zo Šale.

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, geodetického zamerania územia, projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu novostavby, výkonu odborného autorského dohľadu a súčinnosti v procese verejného obstarávania na realizáciu stavebných prác v areáli základnej školy.

Predpokladaná hodnota zákazky vo verejnej súťaži bola stanovená na 42-tisíc eur s DPH.

Súťažný návrh víťaznej firmy, ktorý je uvedený aj v zmluve o dielo, je stanovený v hodnote 37 200 eur s DPH.


Základná škola s materskou školou na ulici Jána Bottu

Novostavba vyrastie v priestoroch, ktoré v minulosti slúžili ako šatne a školská družina. Dnes sa v ňom nachádzajú aj učebne.

Objekt v južnej časti školy postavený v roku 1958 bude asanovaný a nahradí ho nová budova.

Mesto Trnava plánuje financovať výstavbu nového južného pavilónu prostredníctvom úveru, ktorý schválilo vo februári 2019 mestské zastupiteľstve.

Náklady na výstavbu nového pavilónu mesto predbežne odhaduje na 1,2 milióna eur.

Navrhovaný objekt bude mať dve nadzemné podlažia a jedno podzemné v čiastočnom rozsahu nadzemných podlaží. Vzhľad objektu má byť prispôsobený jestvujúcej architektúre objektu školy.

Cieľom trnavskej radnice je novostavbu južného pavilónu s kuchyňou, jedálňou a sociálnymi zariadeniami na prízemí a šiestimi učebňami na poschodí odovzdať do užívania k 1. septembru 2020.

V zmluve so zhotoviteľom sa uvádza, že geodetické zameranie a dokumentácia pre územné rozhodnutie má byť hotová do 4 týždňov od podpisu zmluvy, projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie s podrobnosťou realizačného projektu má zhotoviteľ dodať do 13 týždňov.

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2019 14:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.