reklama

Mesto súťaží zhotoviteľa novej kuchyne s jedálňou na Bottovej. Predpokladaná cena je 2,6 milióna eur

Mesto Trnava vyhlásilo 18. decembra 2019 verejnú súťaž na dodávateľa stavebných prác projektu novostavby jedálne a učební v areáli Základnej školy s materskou školu na ulici Jána Bottu v Trnave.

Predmetom zákazky je vybudovanie prípojok inžinierskych sietí, výstavba nového čiastočne podpivničeného trojpodlažného pavilónu, ako aj asanácia pôvodného južného krídla, v ktorom sa nachádzali učebne a šatne.

V novom pavilóne sa bude nachádzať v suteréne zázemie kuchyne, na prízemí pribudne kuchyňa a jedáleň. Na poschodí vybudujú 6. školských tried so zázemím.

Vizualizácia: Mesto Trnava

Celá budova je navrhnutá do energetickej kategórie A1, vnútorné prostredie je vetrané pomocou rekuperácie vzduchu, výmena vzduchu, ako aj vykurovanie, bude riadené systémom merania a regulácie.

Súčasťou stavby bude nutná úprava areálových komunikácií a areálových inžinierskych sietí ako aj úprava priľahlej zelene. Na plochej streche bude vysadená extenzívna zeleň.

Predpokladaná cena zákazky je stanovená na 2,66 milióna eur s DPH, konečnú sumu môžu znížiť ponuky uchádzačov vo verejnej súťaži. Mesto bude stavbu pavilónu financovať z bankového úveru a vlastných zdrojov.

Stavebné práce majú trvať 14 mesiacov od podpisu zmluvy o dielo s prípadným víťazným uchádzačom.

Ak prebehne proces obstarávania zhotoviteľa hladko a bez zdržaní, rovnako tak samotná výstavba, nová kuchyňa s jedálňou a učebňami bude dokončená zrejme najskôr na jar v roku 2021.

Súčasťou diela je okrem asanácie starého objektu a výsavby nového pavilónu aj uvedenie novej technológie do prevádzky, komplexné zaškolenie obsluhy technológií a personálu kuchyne, uskutočnenie trojmesačnej skúšobnej prevádzky technológií vzduchotechniky, rekuperácie objektu a technológií kuchyne.

Lehota na predkladanie ponúk trvá do 14. februára 2020.


Vizualizácie: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2019 13:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Mesto súťaží zhotoviteľa novej kuchyne s jedálňou na Bottovej. Predpokladaná cena je 2,6 milióna eur”

 1. 1
  Parva Roma says:

  Nemalo to nové krídlo stáť 1,2 milióna?
  Nemalo byť hotové už v septembri 2020?

  • 1.1
   Miloš says:

   Počkaj 2-3 mesiace,
   Primátor, ktorý za 5 mesiacov vymenil 7 zamestnaní ,
   s platom od 2020 – 6018 + € v hrubom ,
   V šuflíku cca 9 000 000 ,-€ v roku 2014rozpočtom cca 55 000 000€ a dnes cca 64 000 000€
   Chce na daniach 3 700 000€, ja si myslím, že primátor je psychicky labilná kreatúry, ktorá si lieči komplex z mladosti a to si myslím , v opojení ,ktoré sa ďalšie generácie ťažko dostanú do normálu!
   Pred cca 350 r. p.nl žil jeden pán, volal sa Platón,
   a povedal múdru myšlienku:
   Nakoniec Vám budú vládnuť najneskopnejši z vás,
   To je trest za neochotu podielsť sa na politike!
   Trnavčania, už sa konečne zobuďte !!!

   • 1.1.1
    Karol M. says:

    To je krásne a hlavne pravdivo napísané. Ten človek vedie mesto do záhuby a žiaľ niekoľko sociopatov na FB si toho ešte nie sú vedomí.
    Zbadáme sa všetci až keď to bude v stave ako republika po SMER-e, tí to devastovali 12 rokov, nášmu kindermanažmentu sa to podarí skôr…viď mementá … projekt zazelenenia lávky, vyhliadková veža v kamenáči, osvetlený strom za 30.000 na družbe…atď…tam sú naše a vaše dane…A ďalšie psychoblbosti sa chystajú…žiaľ…

  • 1.2
   hejter says:

   Malo…
   “Prostriedky majú byť použité na výstavbu novej kuchyne a jedálne na ZŠ na Ulici Jána Bottu v odhadovanej hodnote 1,2 milióna eur. ”
   https://www.trnava-live.sk/2019/02/12/na-vystavbu-kuchyne-s-jedalnou-na-bottovej-a-dalsie-investicie-na-skolach-odsuhlasili-poslanci-uverovy-ramec-25-mil-eur/
   Cykloveža nárast oproti predpokladom 85 percent, jedáleň 116 percent (a to ešte nezačali robiť), ešte že zvýšili tie dane…
   Až ma striasa, keď si predstavím, že sa chcú pustiť do západného prepojenia medzi Hrnčiarovcami, B. Kostolom a Ružindolom za 12,6 milióna.

  • 1.3
   Sasky says:

   termín 2020 vzhľadom na potrebu verejného obstarávania plus stavebné práce zjavne nie je reálny.

   cena 1,2 bola len predbežný odhad, alebo vznikla na základe vyčíslenia všetkých oprávenených nákladov?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.