reklama

Mesto súťaží zhotoviteľa novej kuchyne s jedálňou na Bottovej. Predpokladaná cena je 2,6 milióna eur

Mesto Trnava vyhlásilo 18. decembra 2019 verejnú súťaž na dodávateľa stavebných prác projektu novostavby jedálne a učební v areáli Základnej školy s materskou školu na ulici Jána Bottu v Trnave.

Predmetom zákazky je vybudovanie prípojok inžinierskych sietí, výstavba nového čiastočne podpivničeného trojpodlažného pavilónu, ako aj asanácia pôvodného južného krídla, v ktorom sa nachádzali učebne a šatne.

V novom pavilóne sa bude nachádzať v suteréne zázemie kuchyne, na prízemí pribudne kuchyňa a jedáleň. Na poschodí vybudujú 6. školských tried so zázemím.

Vizualizácia: Mesto Trnava

Celá budova je navrhnutá do energetickej kategórie A1, vnútorné prostredie je vetrané pomocou rekuperácie vzduchu, výmena vzduchu, ako aj vykurovanie, bude riadené systémom merania a regulácie.

Súčasťou stavby bude nutná úprava areálových komunikácií a areálových inžinierskych sietí ako aj úprava priľahlej zelene. Na plochej streche bude vysadená extenzívna zeleň.

Predpokladaná cena zákazky je stanovená na 2,66 milióna eur s DPH, konečnú sumu môžu znížiť ponuky uchádzačov vo verejnej súťaži. Mesto bude stavbu pavilónu financovať z bankového úveru a vlastných zdrojov.

Stavebné práce majú trvať 14 mesiacov od podpisu zmluvy o dielo s prípadným víťazným uchádzačom.

Ak prebehne proces obstarávania zhotoviteľa hladko a bez zdržaní, rovnako tak samotná výstavba, nová kuchyňa s jedálňou a učebňami bude dokončená zrejme najskôr na jar v roku 2021.

Súčasťou diela je okrem asanácie starého objektu a výsavby nového pavilónu aj uvedenie novej technológie do prevádzky, komplexné zaškolenie obsluhy technológií a personálu kuchyne, uskutočnenie trojmesačnej skúšobnej prevádzky technológií vzduchotechniky, rekuperácie objektu a technológií kuchyne.

Lehota na predkladanie ponúk trvá do 14. februára 2020.


Vizualizácie: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2019 13:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto súťaží zhotoviteľa novej kuchyne s jedálňou na Bottovej. Predpokladaná cena je 2,6 milióna eur”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.