reklama

Tragikomický príbeh svojrázneho manželského páru v divadelnej hre „Otevřené manželství“ v Dome kultúry

Večný rozpor mužského a ženského sveta predvedú v dramatickej tragikomédii vynikajúci herci Karel Roden s Janou Krausovou.

Jedovatá komédia, spájajúca tragické, satirické a humorné prvky, je dielom talianskeho dramatika, divadelného režiséra, skladateľa a zároveň nositeľa Nobelovej ceny za literatúru, Daria Fo a jeho ženy Francy Rame.

Toto dielo sa stalo hereckou príležitosťou pre dvoch skutočne výborných hercov – Janu Krausovú a Karla Rodena, ktorí priblížia vzťah ženy a muža ako dvoch protipólov.

Nesúlad a groteskné bojisko vzťahu medzi hlavnými postavami, ktoré sa pri komicky neohrabanom hľadaní lásky a harmónie v partnerskom živote ubíjajú navzájom, pridáva divadelnému predstaveniu na dynamickosti.

Trnavská premiéra sa uskutoční 18. apríla o 19:00 v Dome kultúry na Trojičnom námestí.

Vstupenky sú k dispozícii aj v predpredaji v sieti MaxiTicket.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. marca 2019 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.