reklama

Zázračná škola Fantázie. Pozvánka na detské predstavenie v Dome kultúry

Vedeli ste, že škola môže byť zábavná a smiešna, že sa v nej dá hrať a vymýšľať si? Ak neveríte, príďte sa presvedčiť 25. novembra 2014 do Domu kultúry, kde štyria herci odpovedia v jedinečnej divadelnej hre s názvom Zázračná škola Fantázia na všetky zvedavé otázky najmenších Trnavčanov.

Každý predškolák a školák má o vyučovaní inú predstavu, jeden by najradšej nahradil školu internetom, druhý by sa učil všetko naraz, tretiemu by stačila telesná výchova…, a čo by sa páčilo štvrtému?

To sa dozvieme v našej Fantázii. Herci nás zavedú na miesto, kde sa spieva, tancuje, maľuje, kreslí, vymýšľa a skáče a kde je dovolené takmer všetko, pretože vo Fantázii sa hra stáva školou. Poďme sa spolu zahrať, poďme si vymýšľať.

No má to háčik. Vymýšľať si môžu iba múdri a vzdelaní ľudia – hlupák nikdy nič múdre nevymyslel, preto sa spolu učme, aby sme boli múdri a potom si budeme nádherne vymýšľať.

Zázračná škola Fantázia je určená najmenším divákom, aj tým, ktorí sa len nedávno dotkli po prvý krát školských lavíc. Ponúka zábavu, hravosť, návod na vymýšľanie si, ale tiež návod na premýšľanie o zmysle školy a učení sa.

Atraktivitu živej inscenácie zabezpečuje výtvarné stvárnenie Zoji Zupkovej, hudba a pesničky Róberta Mankoveckého a herecké stvárnenie štyroch skúsených hercov, schopných improvizácie a interaktivity.

Scenár, hudba a réžia: Róbert Mankovecký
Scénografia a kostýmy: Zoja Zupková
Hrajú: Alena Vojteková, Kristína Mackovčáková, Matej Marušin, Miroslav Mihálek
Alternácia: Andrej Šoltés a Ivana Kivaderová

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal (link), v TTi v mestskej veži alebo priamo pred predstavením.
Cena jednej vstupenky je 5 eur.

Plagát:
fantazia-plag

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2014 8:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.