reklama

Mestskí poslanci absolvujú mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva

V utorok 19. marca 2019 sa uskutoční v konferenčnej sále trnavskej radnice 1. mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava vo volebnom období 2018 – 2022. Začiatok poslaneckej schôdze stanovil primátor Peter Bročka na 16. hodinu.

Poslanci budú hlasovať o povolení na spracovanie zmeny v Územnom pláne mesta Trnava v súvislosti so rozširovaním skládky odpadu na Zavarskej ceste, v rámci majetkových záležitostí sú na programe udelenia súhlasov na s použitím pozemkov a zriadení vecných bremien pri investičných akciách.

Ilustračné foto

Trnavskí mestskí poslanci tiež budú rokovať o súhlase s predložením žiadostí o poskytnutie nenávratných finančných prostriedkov na projekty a zároveň o vyčlenení financií na ich spolufinancovanie z rozpočtu.

Ide o projekty humanizácie obytného súboru Hospodárska, útulku pre rodiny Čulenova a cyklotrás na Špačinskej a Spartakovskej ulici.

Mestské zastupiteľstvo má schvaľovať aj návrh organizačného zabezpečenia Tradičného trnavského jarmoku 2019 a hlasovať o návrhu na zníženie základného imania spoločnosti STEFE.

Mimoriadne rokovanie MZ mesta Trnava bude vysielané aj na internete, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. marca 2019 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestskí poslanci absolvujú mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.