reklama

Mestskí poslanci absolvujú mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva

V utorok 19. marca 2019 sa uskutoční v konferenčnej sále trnavskej radnice 1. mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava vo volebnom období 2018 – 2022. Začiatok poslaneckej schôdze stanovil primátor Peter Bročka na 16. hodinu.

Poslanci budú hlasovať o povolení na spracovanie zmeny v Územnom pláne mesta Trnava v súvislosti so rozširovaním skládky odpadu na Zavarskej ceste, v rámci majetkových záležitostí sú na programe udelenia súhlasov na s použitím pozemkov a zriadení vecných bremien pri investičných akciách.

Ilustračné foto

Trnavskí mestskí poslanci tiež budú rokovať o súhlase s predložením žiadostí o poskytnutie nenávratných finančných prostriedkov na projekty a zároveň o vyčlenení financií na ich spolufinancovanie z rozpočtu.

Ide o projekty humanizácie obytného súboru Hospodárska, útulku pre rodiny Čulenova a cyklotrás na Špačinskej a Spartakovskej ulici.

Mestské zastupiteľstvo má schvaľovať aj návrh organizačného zabezpečenia Tradičného trnavského jarmoku 2019 a hlasovať o návrhu na zníženie základného imania spoločnosti STEFE.

Mimoriadne rokovanie MZ mesta Trnava bude vysielané aj na internete, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. marca 2019 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestskí poslanci absolvujú mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.