reklama

Mikovíniho ulicu otvorili v piatok popoludní, autobusy MAD tu majú premávať od pondelka

Polícia informuje motoristov, že v piatok 17. mája 2019 popoludní očakáva otvorenie Mikovíniho ulice v Trnave.

Vodiči prechádzajúci Trnavou si tak budú môcť už popoludní plánovať jazdu po novootvorenej ceste.

Ilustračné foto

„Ďakujeme vodičom za ich trpezlivosť počas trvania celého obmedzenia, ktoré spôsobilo zhustenie dopravy aj v iných častiach mesta. Aj vďaka ohľaduplnosti a tolerantnosti polícia nemusela riešiť závažné dopravné nehody, drobnejšie kolízie a dopravné zápchy sme riešili operatívne. Vodičom želáme bezpečnú jazdu po vynovenej ceste,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Podľa predbežných informácií trnavskej radnice linky Mestskej autobusovej dopravy (MAD) č. 5 a 35 sa na Mikovíniho ulicu vrátia pravdepodobne od pondelka 20. mája 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2019 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mikovíniho ulicu otvorili v piatok popoludní, autobusy MAD tu majú premávať od pondelka”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.