reklama

Hľadané ženy sa vyhýbajú nástupu do výkonu trestu

Polícia sa obracia na občanov s výzvou o pomoc pri pátraní po hľadaných ženách, dvoch Trnavčankách. Obe majú nastúpiť do výkonu trestu pre krádeže.

Na 28 – ročnú Simonu Mihokovú vydal Okresný súd v Trnave príkaz na dodanie do výkonu trestu v Leopoldove pre prečin krádeže.

Simona je Trnavčanka, ktorá sa prechodne zdržiavala aj v obci Zavar. Nie je vylúčené, že sa žena môže pohybovať aj v mieste trvalého bydliska, na sídlisku Družba v Trnave, uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.


Vľavo Mihoková, vpravo Lakatošová

FOTO: Polícia

Simona Mihoková je 165 cm vysoká, štíhlej postavy. Má čierne, rovné dlhé vlasy po ramená a modré oči.

Rovnako pre prečin krádeže vydal Okresný súd Trnava príkaz na dodanie do výkonu trestu aj na 34 – ročnú Zlaticu Lakatošovú z Trnavy.

Žena je 150-160 vysoká, má okrúhlu tvár, hnedé presvetlené vlasy a hnedé oči.

Ak ste hľadané ženy videli a poznáte miesto ich súčasného pobytu a pohybu, všetky informácie oznámte na linku 158 alebo na najbližšom útvare polície.

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2019 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.