reklama

Súčasťou spoločných MSR a ČR v cestnej cyklistike bude aj cyklojazda Charitatívny Bercajgel

Súčasťou Spoločných majstrovtiev SR a ČR v cestnej cyklistike 2019 bude aj cyklojazda Charitatívny Bercajgel.

Charitatívny Bercajgel sa uskutoční 29. júna 2019 a jeho finančný výťažok poputuje na detské oddelenie Fakultnej nemocnice v Trnave.

„Preto sme sa rozhodli, že registračný poplatok bude dobrovoľný. Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto dosiahol vek 15 rokov a má chuť a cyklistické nadšenie prejsť 18 kilometrov cez Malý Rím,“ uviedla Karin Kubíková z organizačného tímu spoločného šampionátu.

VIDEOPOZVÁNKA:

Z hľadiska bezpečnosti je podmienkou účasti mať vlastnú prilbu a bicykel.

Registrácia je spustená na webe majstrovstiev.

„Záujemcovia sa budú môcť zaregistrovať aj priamo na mieste v deň konania podujatia, a to od 10.00 h – 13.00 h pod hradbami na Hlbokej ulici. Každý z účastníkov si pred štartom vyzdvihne svoje štartovné číslo,“ doplnila Kubíková.

Trasa povedie od srdca pretekov, z Hlbokej ulice. Organizovaná cyklojazda Bercajgel bude pokračovať na Špačinskej ulici a ďalej do Špačiniec, späť do Trnavy na Špačinskú a do cieľa, na Hlbokú ulicu.

Spoločné majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike 2019 odštartujú vo štvrtok 27. júna časovkou na ceste pri Samsungu.

V sobotu 29. júna absolvujú preteky juniori a muži do 23 rokov, hlavné preteky kategórie Elite s účasťou Petra a Juraja Saganovcov či vynikajúcich českých profesionálov, majú naplánovaný štart v nedeľu 30. júna o 12. hodine na Hlbokej ulici.

Kompletný program a informácie nájdete na www.majstrovstvacctrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2019 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.