reklama

Trnavské batoľatá si to „rozdajú“ v pretekoch lezúňov

Trnavská City Arena bude v sobotu 22. júna 2019 dejiskom „veľkých“ pretekov malých lezúňov. Športové zápolenie účastníkov, ktorých vek nesmie prekročiť 12 mesiacov, prináša už desiatym rokom do slovenských miest autor myšlienky pretekov, známy moderátor a zabávač Richard Vrablec.

Preteky lezúňov sa uskutočnia tento rok napriek Slovenskom v deviatich mestách. Trnavská City Aréna privíta pretekárov a ich rodičov 22. júna.

Registrácia prebieha na tejto stránke, prihlásiť sa môžete aj priamo na mieste. Štart je o 15. hodine v prízemí centra.

Prihlásený pretekár musí spĺňať vek do 12 mesiacov (t.j. do dovŕšenia 1 roku), musí prejsť v čo najkratšom čase vymeranú vzdialenosť 5 metrov lezením po štyroch, pričom rodičia ho môžu motivovať akýmkoľvek spôsobom.

Ilustračné foto: pretekylezunov.sk

Poduajtie, s ktorým Richard Vrablec a spolu s ním stovky rodičov zažili počas desiatich rokov množstvo zábavy, je podľa moderátora a zakladateľa akcie už akousi generačnou rodinnou tradíciou.

„V tomto roku už bábätká, ktoré niekedy súťažili, majú dnes desať-jedenásť rokov. Niektorí rodičia prídu pozrieť preteky práve s nimi. Je to veľmi milá akcia a veríme, že bude aj po ďalšie ročníky. Mojím snom je, aby nám prvý lezúň raz prišiel súťažiť už so svojím vlastným bábätkom,“ poznamenal.

„Lezúňsky“ šampionát nie je len o víťazstvách a zisku trofejí, ale, ako hovorí Richard Vrablec, dôležíté je stráviť príjemný čas so svojou ratolesťou a zabaviť sa.

Hoci, a to treba zdôrazniť, na pretekoch ide aj o ceny: najrýchlejšie batoľa a jeho rodičia získajú mnoho darčekov – balík plienok a balíček kozmetiky HAPPY a balík produktov DM.

Obdarený malou odmenou však bude každý zúčastnený pretekár.

Ilustračné foto: pretekylezunov.sk

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2019 14:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.