reklama

Chcete predávať na detskom trhu počas júlového Trnavského blšáku? Prihláste sa do 21. júna

Trnavský blšák sa stal obľúbeným mestským trhom mnohých Trnavčanov a Trnavčaniek. Prvý tohtoročný blší trh sa uskutoční v sobotu 20. júla 2019 od 9.00 – 13.00 na Hlavnej ulici a na Nádvorí.

Novinkou počas konania blšáku bude jeho detská verzia na Nádvorí. Je určený pre malých trhovníkov a trhovníčky, ktorí by si chceli vyskúšať predaj a svoje „zjednávacie“ schopnosti a ponúknuť svoje hračky, knihy i oblečenie.

Podmienkou je, že to všetko musia byť už používané, no ešte vždy pekné a zachovalé veci. Práve malí majitelia svoje veci najlepšie poznajú a tak budú vedieť poradiť s výberom nakupujúcim.

Ilustračné foto: Bronco

Ak máte doma takýchto detských podnikavcov, napíšte nám email na: blsak.trnava@gmail.com (s predmetom DETSKÝ BLŠÁK) a organizátori vám pošlú prihlášku a bližšie info.

Kapacita predajcov na detský Blšák je limitovaná počtom 15 predajcov, takže čím skôr prihlášku zašlete, tým mate väčšiu šancu, že sa dostanete do výberu. Uzávierka prihlášok je 21. júna 2019.

Príďte si vychutnať pravú „blšákovú“ atmosféru v centre mesta, nakúpiť za „dobrý peniaz“ a postretávať svojich známych.

Trnavský blšák organizuje Bronco n.o. v spolupráci s mestom Trnava.

(organizátori)

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2019 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.