reklama

Spartakovci budú nosiť na hrudi logo dobročinnej organizácie

Vo futbalovom Spartaku Trnava sa rozhodli pre netradičný, no o to šľachetnejší čin. Rovnako ako slávna Barcelona, aj futbalisti Spartaka budú v novej sezóne budú nosiť na svojich dresoch logo dobročinnej organizácie. Nebude to však sponzor, ktorý bude klubu za propagáciu platiť, ale naopak, Spartak Trnava bude posielať peniaze do Dobrého anjela, informuje PR manažér klubu Patrik Velšic.

„Zatiaľ nemáme dohodnutého generálneho partnera, ktorého logo by naši futbalisti nosili na dresoch, tak sme sa rozhodli podporiť dobrú vec a propagovať organizáciu Dobrý anjel. Pomáha priamo rodinám, je to transparentná organizácia, príspevky preposiela do posledného centu a aj my ako Dobrí anjeli budeme presne vidieť komu. Navyše, je to príznačné, lebo trnavskí futbalisti boli vždy ,bíli andeliʼ, tak odteraz budú aj Dobrí anjeli. A keďže neostane iba pri propagácii, rozhodli sme sa, že z každej predanej permanentky venujeme euro,“ ozrejmil riaditeľ klubu Milan Cuninka.


Ilustrácia nového dresu FC Spartak v nadchádzajúcej sezóne

ZDROJ: Spartak.sk

Okrem toho, Spartak ako partner Dobrého anjela, pripraví pre rodiny aktivity spojené s futbalom, do ktorých sa zapoja aj hráči, deti si budú môcť pozrieť nielen zápasy, ale prezrieť si štadión, či nakuknúť do hráčskej šatne.

Charitatívna organizácia Dobrý anjel pomáha najmä rodinám s deťmi, kde má otec, mama, alebo dieťa rakovinu, alebo má dieťa inú závažnú diagnózu ako napr. svalová dystrofia, chronické ochorenie obličiek, detská mozgová obrna, či cystická fibróza.

„Priamo v Trnave pomáhame každý mesiac dlhodobo 27 rodinám, doteraz ich bolo už 92. Na celom Slovensku je takých rodín tritisíc. Je skvelé, že sa šport využíva na dobré veci, futbalisti sú pre mladých ľudí vzorom. Ďakujeme Spartaku Trnava za pomoc!,“ povedala Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 4. júla 2019 14:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.