reklama

Spartakovci si v nabitom programe našli čas aj pre dobrú vec

Hráči slovenského futbalového klubu Spartak Trnava sa zapojili do projektu Týždeň modrého gombíka organizácie UNICEF. V nabitom programe záveru Corgoň ligy ukázali, že okrem majstrovského titulu myslia aj na charitu. Vo štvrtok ukázali svoje srdce a pomohli vyzbierať peniaze, ktoré pomôžu deťom v Zimbabwe. Peniaze pôjdu na prehĺbenie studní, ktoré zabezpečia pitnú vodu.

Futbalisti corgoňligového mužstva Marek Kaščák, Martin Mikovič, Patrik Čarnota, Martin Vyskočil a Roman Procházka chodili počas hodiny strávenej v uliciach Trnavy s pokladničkami v rukách a vyberali finančné príspevky od darcov. Spoločnosť im robili dobrovoľníčky z UNICEF.Hráči Spartaka v uliciach Trnavy

Snímky: FOTO4F

Bíli andeli vyzbierali 242,42 eur. „Gombíky vyrobili v chránenej dielni v Senci. Za ich vznikom tak stojí práca, autori si k tomu museli sadnúť a vyrábať to. O to väčšiu majú hodnotu. My sme nadobudli pekný pocit z toho, že sme mohli pomôcť dobrej veci,“ uviedol Marek Kaščák.

Priznám sa, že som ešte dobrovoľnícku prácu nerobil a je to moja premiéra. Je to však veľmi pozitívna akcia a radi ju so spoluhráčmi podporíme,“ doplnil Patrik Čarnota.
Vo svojom mene, i v mene UNICEF Slovensko sa chceme hráčom a PR manažérovi úprimne poďakovať. Ceníme si, že ste si na nás našli čas a podporili nás. Boli by sme veľmi radi, ak by sme našu spoluprácu rozvíjali i v budúcnosti,“ napísala v ďakovnej pošte Eva Václavíková z UNICEF.

Marek Ondrejka
eventový a PR manažér FC Spartak

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2012 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.