reklama

Spartakovci si v nabitom programe našli čas aj pre dobrú vec

Hráči slovenského futbalového klubu Spartak Trnava sa zapojili do projektu Týždeň modrého gombíka organizácie UNICEF. V nabitom programe záveru Corgoň ligy ukázali, že okrem majstrovského titulu myslia aj na charitu. Vo štvrtok ukázali svoje srdce a pomohli vyzbierať peniaze, ktoré pomôžu deťom v Zimbabwe. Peniaze pôjdu na prehĺbenie studní, ktoré zabezpečia pitnú vodu.

Futbalisti corgoňligového mužstva Marek Kaščák, Martin Mikovič, Patrik Čarnota, Martin Vyskočil a Roman Procházka chodili počas hodiny strávenej v uliciach Trnavy s pokladničkami v rukách a vyberali finančné príspevky od darcov. Spoločnosť im robili dobrovoľníčky z UNICEF.Hráči Spartaka v uliciach Trnavy

Snímky: FOTO4F

Bíli andeli vyzbierali 242,42 eur. „Gombíky vyrobili v chránenej dielni v Senci. Za ich vznikom tak stojí práca, autori si k tomu museli sadnúť a vyrábať to. O to väčšiu majú hodnotu. My sme nadobudli pekný pocit z toho, že sme mohli pomôcť dobrej veci,“ uviedol Marek Kaščák.

Priznám sa, že som ešte dobrovoľnícku prácu nerobil a je to moja premiéra. Je to však veľmi pozitívna akcia a radi ju so spoluhráčmi podporíme,“ doplnil Patrik Čarnota.
Vo svojom mene, i v mene UNICEF Slovensko sa chceme hráčom a PR manažérovi úprimne poďakovať. Ceníme si, že ste si na nás našli čas a podporili nás. Boli by sme veľmi radi, ak by sme našu spoluprácu rozvíjali i v budúcnosti,“ napísala v ďakovnej pošte Eva Václavíková z UNICEF.

Marek Ondrejka
eventový a PR manažér FC Spartak

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2012 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.