reklama

VIDEO: Modernizácia Strednej zdravotníckej školy v Trnave za 1,2 milióna eur finišuje

Stredná zdravotnícka škola v Trnave sa môže popýšiť zrekonštruovanými učebňami a moderným technickým vybavením, ktoré financovala z Integrovaného regionálneho operačného programu (IROP), ktorého riadiacim orgánom je Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Investície vo výške 1,2 milióna eur využila škola na stavebné úpravy v hodnote približne 700-tisíc eur a nové zariadenie a vybavenie učební, tried či laboratórií za pol milióna eur.

Stredná zdravotnícka škola uspela s projektom Férová škola. „Projekt mal niekoľko aktivít. Prvou bola rekonštrukcia šatní pri telocvični, druhou rekonštrukcia rehabilitačných priestorov. Momentálne dokončujeme obnovu odborných učební ošetrovateľstva a učební farmácie. Dokončený je nový výťah na internáte, pracuje sa ešte na nových ubytovacích bunkách pre záujemcov o štúdium z radov imobilných študentov,“ priblížila riaditeľka školy Valburga Lobotková.

Viac informácií nájdete vo videu.

Reportáž:

Na modernizáciu materiálno-technického vybavenia pracovísk, internátov, rekonštrukciu priestorov či zvýšenie energetickej hospodárnosti budov získalo takmer 80 stredných odborných škôl na Slovensku viac ako 50 miliónov eur.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2019 10:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.