reklama

Vône jesene 2019: Vinárstvo Mrva&Stanko otvorí svoje pivnice. Pripravené sú degustácie aj sezónne špeciality

V septembri sa uskutoční 2. ročník podujatia Vône jesene v Mrva & Stanko. Po úspešnom prvom ročníku budú pivnice vinárstva na Orešianskej ceste v Trnave opäť otvorené v sobotu 7. septembra od 13. do 21. hodiny.

Milovníci vína budú mať jedinečnú možnosť ochutnať prvý burčiak, nové vína z ročníka 2018 a samozrejme sezónne špeciality kuchárov, ktoré k tomuto ročnému obdobiu nezameniteľne patria.


Pivnice vinárstva Mrva & Stanko v Trnave

Okrem degustácie vín môžu návštevníci v tento deň využiť príležitosť nahliadnuť do sprístupnených pivníc a archívov, kde odpočívajú vína Mrva & Stanko.

Podvečer od 17. hodiny sa započúvajú do slovenskej ľudovej hudby v podaní skupiny Trnafská Cimbalofka.

Vstupenky je možné zakúpiť online cez Wisomm alebo priamo vo vínotéke na Orešianskej ulici 7/A.

Cena vstupenky je 20 eur, obsahuje 10 kupónov na degustáciu vína, pohár s gravírom Mrva & Stanko a kupón na nákup vína v hodnote 5 eur.

Ďalšie degustačné kupóny si bude možné dokúpiť priamo vo vínotéke.

FB EVENT:
www.facebook.com/events/520077535399106/

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2019 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.