reklama

Vychutnajte si podujatie Vône jesene vo vinárstve MRVA&STANKO

Srdečne vás pozývame na VI. ročník podujatia Vône jesene v MRVA & STANKO. Po úspešnom piatom ročníku budú opäť pivnice populárneho vinárstva otvorené v sobotu 9. septembra 2023 od 13:00 do 21:00 h.

Budete mať jedinečnú možnosť ochutnať prvý burčiak, nové vína ročníka 2022 a samozrejme sezónne špeciality kuchárov, ktoré k tomuto ročnému obdobiu nezameniteľne patria. 


Koštovať sa bude aj burčiak od trnavských vinárov

Popri degustácii vín budete môcť nahliadnuť do pivníc a archívov, kde odpočívajú vína MRVA & STANKO a od 17:00 sa započúvať do slovenskej ľudovej hudby v podaní skupiny Nebeská muzika z Terchovej.

Cena vstupenky je 35 € s DPH, obsahuje:
– 10 kupónov na degustáciu vína
– pohár s gravírom M&S
– kupón na nákup vína v hodnote 5€.

Ďalšie degustačné žetóny si bude možné dokúpiť priamo vo vínotéke Mrva & Stanko v areáli vinárstva na Orešianskej 7/A v Trnave.

Vstupenky na podujatie si môže zakúpiť tu:

Wisomm: https://www.wisomm.com/event/mtLnh2ERmz6qMJjMK
ZaVinom.sk: https://zavinom.sk/ochutnavka/vone-jesene-v-mrva-stanko-2023-online-predpredaj


Prehliadky štýlových pivníc vinárstva

Z histórie

Vinárstvo MRVA&STANKO vzniklo v roku 1997, po úspešných siedmich rokoch fungovania postavili na okraji Trnavy nové sídlo spoločnosti.

Nachádza sa tu okrem technologických zariadení aj administratíva, predajňa, štýlová vinárska pivnica či priestory pre usporadúvanie spoločenských podujatí.

MRVA&STANKO sa pýši niekoľkými titulmi Vinárstvo roka a stovkami ďalších ocenení svojich produktov.

Sortiment tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna. Pôvodnosť a novosť, ktoré sú pre Víno Mrva&Stanko príznačné od začiatku, vyjadruje aj logo firmy.

Je ním list viniča ako symbol toho, že o víne sa rozhoduje vo vinici. Súčasťou loga je faksimile podpisov Vladimíra Mrvu a Petra Stanka, ktorí nimi garantujú jedinečnú kvalitu svojho vína.

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2023 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.