reklama

Záťažová skúška pre políciu aj obyvateľov: v jeden deň bude v Trnave jarmok aj rizikový futbal

Dve významné podujatia, na ktorých je potrebné zabezpečiť verejný poriadok, sa aj napriek snahe polície uskutočnia v jednom termíne.

V piatok 6. septembra 2019, okrem toho, že mesto Trnava už tradične bude žiť jarmokom, Štadión Antona Malatinského sa stane dejiskom kvalifikačného futbalového zápasu reprezentácií Slovenska a Chorvátska.

„Z hľadiska bezpečnosti bol tento zápas vyhlásený za rizikový,“ uviedla trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

Výrazné obmedzenia čakajú dopravu, uzatvorené budú ulice v centre Trnavy.

„Dve parkoviská na Kollárovej ulici budú vyhradené len pre futbalových fanúšikov Chorvátska. Domáci fanúšikovia budú môcť využiť parkovisko na Koniarekovej ulici pri ŽOS-ke. Polícia odporúča návštevníkom, aby podľa možnosti necestovali do Trnavy autami, kvôli očakávaným komplikáciám s parkovaním a radšej využili prímestskú hromadnú dopravu,“ pripomína Kredatusová.

V meste bude na verejný poriadok dohliadať zvýšený počet policajných hliadok a poriadkových síl.

Polícia vyzýva všetkých k vzájomnej tolerancii a ohľaduplnosti.

„Príďte do Trnavy dobre naladení, užiť si pekný športový a kultúrny zážitok. Šarvátky hoďte za hlavu, tak, aby nemusela zasahovať polícia. K bezpečnosti v meste môže prispieť každý z nás,“ znie výzva trnavskej polície.

 

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2019 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Záťažová skúška pre políciu aj obyvateľov: v jeden deň bude v Trnave jarmok aj rizikový futbal”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.