reklama

Trnavská župa opraví do konca roka naprieč celým krajom viac ako 50 kilometrov ciest

Na cestách naprieč Trnavským samosprávnym krajom (TTSK) prebehne počas tohtoročnej jesene viacero rekonštrukcií ciest v hodnote niekoľkých miliónov eur.

Niektoré investičné akcie už odštartovali, stavebné práce na ďalších úsekoch ciest začnú v nasledujúcich dňoch či týždňoch.

V okrese Trnava už prebieha rekonštrukcia päťkilometrového úseku cesty v Dolných Orešanoch, do konca roka má vodičom slúžiť aj opravená komunikácia z Trnavy do Suchej nad Parnou v dĺžke 5,8 kilometra.


Cesta za Krakovanmi v smere na Ostrov

Ukončené verejné súťaže,
podpísané zmluvy so zhotoviteľmi

V minulých dňoch podpísala Správa a údržba ciest TTSK zmluvy so zhotoviteľmi úsekov Krakovany – smer Ostrov, hranica okresu Nové mesto nad Váhom v dĺžke takmer 3,5 kilometra, Borovce – Trebatice (1,1 km), Cerová – Jablonica (3,8 km), Pusté Úľany (4 km), Dolný Štál – Topoľníky (5,8 km), cesta za železničným priecestím v Hlohovci (1,6 km) a Radošovce – Mokrý Háj (2,4 km).

Pred niekoľkými dňami odštartovali rekonštrukcie úsekov Podbranč – Myjava v dĺžke 3,5 km, Banka – Krajinský most v Piešťanoch (700 m), prebiehajú aj obnovy ciest Lehnice – Kvetoslavov (5 km), Šoporňa – Dlhá nad Váhom (4,6 km) či v Matúškove (6,1 km).

Celkovo by tak do konca roka 2019 malo byť na území Trnavského samosprávneho kraja zrekonštruovaných viac ako 50 kilometrov ciest.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2019 13:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.