reklama

Teplý jesenný víkend láka von. Vezmite deti na Rodinnú nedeľu a spoločne vykúzlite originálne dielka z tekvíc

Najbližšia Rodinná nedeľa 13. októbra bude v TMT The Mall Trnava na Novej ulici pri obchvate v znamení šikovných rúk. A – samozrejme – dobrej zábavy pre malých aj veľkých.

Víkendové podujatie sa ponesie v duchu jesene. Navyše, zdá sa, že vďaka sľubovanému babiemu letu, aj veľmi príjemnej jesene.

Tekvičkový deň bude najmä o vyrezávaní tekvíc. Rodičia spoločne s deťmi môžu preukázať nielen šikovnosť, ale aj fantáziu.

Organizátori zabezpečili 50 kusov tekvíc a rodičov prosia, aby si priniesli vlastné nástroje na vyrezávanie.

Ilustračné foto: TMT The Mall

Počas celého popoludnia od 14. do 18. hodiny budú prebiehať aj tvorivé dielne, modelovanie z hliny, k dispozícií bude nafukovacia atrakcia.

Súčasťou programu bude aj kúzelnícke vystúpenie. Svoje kúzla predvedie kúzelník Jaro a vymodeluje z balónov pre každé dieťa darček podľa jeho želania.

Na záver prebehne vyhodnotenie a ocenenie najkrajších tekvíc.

Posledná rodinná nedeľa v tomto roku bude 27.októbra 2019 s podtitulom Farebná jeseň.

Udalosť nájdete aj na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/528904211203450/

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2019 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.