reklama

Tímy odborníkov budú tvoriť návrhy riešení pre mestskú polikliniku

Pomôž nám vylepšiť trnavskú polikliniku, tak znie slogan unikátneho podujatia, ktoré sa chystá v piatok 25. a sobotu 26. októbra 2019 v Coworkingu na Štefánikovej ulici. Tzv. hackathon – inovatívny 24-hodinový formát – pripravujú občianske združenie Trnavský cech a Mesto Trnava. Tímy odborníkov z rôznych oblastí budú tvoriť návrhy riešení pre mesto ohľadne budovy mestskej polikliniky.

„Cieľom je zlepšiť klientský zážitok návštevníkov tejto inštitúcie. Na výber je päť výziev – efektívny príchod a odchod klientov, vylepšenie čakární, návrh navigačného systému, komunikačný koncept a efektívnejšie využitie priestorov. Z týchto tém si každý súťažný tím vyberie jednu, ktorej sa bude venovať,“ hovorí Adam Brocka, spoluzakladateľ Trnavského cechu.

Podkladom na tvorbu zadaní bola spätná väzba verejnosti.

V dotazníku, ktorý bol počas leta k dispozícii v online podobe i každú stredu prostredníctvom anketárov priamo v budove polikliniky na Starohájskej ulici, mohli občania vyjadriť svoje názory, pripomienky a skúsenosti.


Mestská poliklinika

“Ako vlastník budovy sme si vedomí toho, že na poliklinike je čo zlepšovať. Okrem vlastnej iniciatívy, ako je aktuálne kooperácia s Trnavským samosprávnym krajom na spoločnom projekte efektívneho objednávacieho systému pre pacientov, sme využili aj možnosť pristúpiť k tejto úlohe kreatívne a netradične. Spojením hackathonu a verejných otázok sme sa začali zaoberať ako prvé mesto na Slovensku, a v prípade pozitívneho výsledku má tento formát v Trnave dvere otvorené aj pri iných témach,“ uviedol primátor Trnavy Peter Bročka.

Tím, ktorý podľa odbornej poroty počas intenzívnych 24 hodín pripraví najlepšie riešenie, čaká finančná odmena vo výške 2 500 eur.

Prezentácia návrhov pred porotou je verejná, začína sa v sobotu o 18.00 h v Malom Berlíne, vstup je voľný.

INFO:

Hackathon na Facebooku

Verejná prezentácia návrhov na Facebooku

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2019 8:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Tímy odborníkov budú tvoriť návrhy riešení pre mestskú polikliniku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.