reklama

Ak privážate pacientov na polikliniku, môžete využiť nový priestor pre zastavenie

Polícia informuje vodičov, ktorí privážajú na ošetrenie osoby na mestskú polikliniku na sídlisku Družba v Trnave, aby na nastupovanie a vystupovanie osôb prednostne používali na to určený novovybudovaný priestor.

Ide o novovybudovanú plochu, špecificky upravenú na tento účel tak, aby manipulácia s osobami bola bezpečnejšia a neobmedzovala premávku na Starohájskej ulici.

Priestor je označený dopravným značením, ktoré síce zakazuje státie vozidiel, no vodič na mieste môže zastaviť, pričom dodatková tabuľka upresňuje, že max. na 5 minút. Plocha je zároveň označená vodorovnou dopravnou značkou – žltou kľukatou čiarou.

„Využitím tohto priestoru určeného na nastupovanie a vystupovanie môžu ľudia prichádzajúci na polikliniku prispieť k bezpečnosti na ceste, k bezpečnosti svojej vlastnej a tiež k plynulosti premávky v okolí polikliniky a na Starohájskej ulici,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

starohajska1

starohajska2

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2016 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.