reklama

Cestovateľský večer: Objavte spolu s Whiskym americký juhozápad

Obľúbené cestovateľské večery prinášajú zaujímavosti o dobre známych, ale aj málo navštevovaných miestach sveta. Tentoraz sa môžete vybrať na juhozápad USA, ktorý skrýva obrovské množstvo zaujímavých oblastí. Po svojich cestovateľských stopách divákov prevedie vo štvrtok 5. decembra o 19.00 hod. obľúbený Whisky, zhovorčivý a bezprostredný spevák kapely Slobodná Európa a skúsený cestovateľ.

Na juhozápade Spojených štátov amerických môžete navštíviť oblasti bývalého divokého západu, ktoré preslávili tie najznámejšie westerny, ale aj oblasti nedotknutej prírody národných parkov a moderné mestá, ktoré poznáme z filmov.

FOTO: Whisky

Spolu s Whiskym diváci navštívia Las Vegas, San Francisco či Los Angeles.

Na prednáške sa dozvedia viac o vysokých červených kamenných stenách národného parku Zion, kamenných oblúkoch národného parku Arches, či o jednej z najnehostenejších oblastí na svete, ktorá sa volá Death Valley, teda Údolie smrti.

Whisky, civilne Miroslav Lábel, už precestoval viac ako 70 krajín sveta.

Príďte si vypočuť, s čím všetkým sa stretol na západnom pobreží USA, na čo by sme si mali ako turisti dať pozor, a čo rozhodne nevynechať.

Cestovateľská prednáška sa bude konať 5. decembra 2019 o 19.00 hod. v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4).

Vstupné na podujatie je 4 eurá. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť aj v online predaji na stránke centra.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2019 16:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.