reklama

Pozvánka na Cestovateľský večer: Jánošík na liečení v Kolumbii

Príďte začať jesennú cestovateľskú sezónu zábavným večerom o juhoamerickej Kolumbii do kultúrneho centra Malý Berlín. V utorok 3. októbra 2023 o 19.00 h si môžete prísť vypočuť cestovateľa, marketéra a hudobníka Filipa Jánošíka na Cestovateľský večer: Jánošík na liečení v Kolumbii.

Cestovateľské kiná sú neodmysliteľnou súčasťou ponuky kultúrneho centra Malý Berlín, ktoré sídli na Štefánikovej 4. Prostredníctvom nich sa za jeden večer môžete vydať aj do niekoľkých krajín vzdialených tisícky kilometrov.

FOTO: MB

Filip Jánošík vás prostredníctvom plátna zoberie na divokú jazdu džungľou, na návštevu domorodých kmeňov, kde uvidíte, aké šamanské praktiky sú stále živé v juhoamerickom pralese.

Na ceste Kolumbiou vás rozhodne neukráti ani o výlet po stopách Pabla Escobara. Filip strávil v krajine päť týždňov a spoločne sa vydáte aj po tých najvychýrenejších, drogovými kšeftami opletených miestach.

Vstupenky na podujatie je možné kúpiť v predpredaji na webe Malého Berlína.

FOTO: Filip Jánošík

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2023 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.