reklama

Vyhlásili výsledky súťaže o najkrajší balkón a predzáhradku

Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt pri Mestskom zastupiteľstve v Trnave vyhodnotila 20. ročník súťaže O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna v roku a O najkrajšie upravenú predzáhradku v roku a 7. ročník súťaže O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot v roku 2019.


Vľavo najkrajší balkón, vpravo predzáhradka

Víťazkou súťaže O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna sa stala Zuzana Mištinová z ulice Na Hlinách, ako druhá sa umiestnila Anastázia Lackovičová z A. Kubinu na treťom mieste je Emília Hrdlicová zo Sladovníckej ulice.

V súťaži O najkrajšie upravenú predzáhradku zvíťazila Jozefína Macháčová zo Sladovníckej ulice, druhá je Lucia Karabová zo Špačinskej cesty a ako tretia sa umiestnila Emília Hrdlicová zo Sladovníckej ulice.

Do súťaže O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot v roku 2019 sa neprihlásil žiaden súťažiaci. Z uvedeného dôvodu finančná odmena nebola udelená.

Hlavnými kritériami pri hodnotení boli výber druhu balkónových a záhradných rastlín, zapojenie, hustota a kompaktnosť porastu, bohatosť kvetu, farebnosť a celkový vzhľad výsadby.

(Mesto Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2019 17:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.