reklama

Vyhlásili víťazov súťaže o najkrajší balkón, predzáhradku a vertikálnu zeleň

Ocenenia za najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna a najkrajšie upravenú predzáhradku v roku 2013 udelili 5. decembra na trnavskej radnici.

Súťaž už po štrnásty raz vyhlásila Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt pri Mestskom zastupiteľstve v Trnave.

Novinkou tohto ročníka bolo rozšírenie súťaže o kategóriu Najkrajšia vertikálna zeleň – zelený múr a zelený plot.

predzahradka-nemcek
Pohľad na časť najkrajšej predzáhradky objektívom P. Nemčeka z Jiráskovej ulice

Prvé miesto v súťaži O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna obsadila Agáta Kocánová z ulice Vladimíra Clementisa, druhé miesto Andrea Gejdošová, z ulice Kornela Mahra a ako tretí sa umiestnil Viliam Schwarc z Veternej ulice.

Víťazom súťaže O najkrajšie upravenú predzáhradku je Peter Nemček z Jiráskovej ulice, druhé miesto obsadil Ivan Ševčovič zo Štúrovej ulice a tretia je Jozefína Macháčová zo Sladovníckej ulice.

Víťazkou súťaže O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot sa stala Anna Polóniová z Bulharskej ulice.

Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým súťažiacim ďakujeme za ich snahu o skrášlenie životného prostredia v našom meste.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2013 13:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.