reklama

Mesto hľadá najkrajší balkón, predzáhradku a zelený múr

Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt pri mestskom zastupiteľstve hľadá najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna, najkrajšie upravenú predzáhradku a najkrajšiu vertikálnu zeleň v Trnave.

Do súťaže sa môžete zapojiť zaslaním fotografie alebo písomným oboznámením o objekte, ktorý chcete súťaže prihlásiť.

Prihlášku je možné priniesť osobne do podateľne mestského úradu alebo poslať poštou na adresu Mestský úrad v Trnave, Odbor stavebný a životného prostredia, Trhová 3, 917 71  Trnava do 15. októbra 2013.

Podmienkou je uvedenie mena a telefónu súťažiaceho.

bal

Ilustračné foto: beufl.com

Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt vyhodnotí súťažné návrhy vo všetkých súťažiach v termíne do 15. novembra 2013.     

V súťaži „O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna“ v roku 2013 budú finančne odmenené prvé tri víťané balkóny nasledovne:
1. miesto         100,- €
2. miesto          70,- €
3. miesto          40,- €
 
V súťaži „O najkrajšie upravenú predzáhradku“ v roku 2013 budú finančne odmenené prvé tri víťazné predzáhradky nasledovne:
1. miesto         150,- €
2. miesto          100,- €
3. miesto          80,- €

V súťaži „O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot“ v roku 2013 bude finančne odmenený jeden zo súťažiacich návrhov nasledovne:
1. miesto         120,- €

Komisia si vyhradzuje právo niektorú z cien neudeliť. V prípade udelenia ceny sa výherca zaväzuje dať súhlas na propagáciu odmeneného objektu v miestnych komunikačných prostriedkoch.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2013 11:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Mesto hľadá najkrajší balkón, predzáhradku a zelený múr”

  1. 1
    liga uplatnych says:

    ak vyhrá balkón na 4.poschodí majiteľ určite výhru venuje a Trnavčania opäť nebudú prekvapení

  2. 2
    vlaDyka says:

    A mozno vyhra aj zeleny mur na buducom parkovacom dome Na Hlinach ;)) Ale i tak, o inom mure, ako o tom vo vjazde za byv. Treumannovu vilu na Sladovnickej ani neviem. Tak som zvedavy….

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.