reklama

Vyhodnotili súťaž o najkrajší balkón, predzáhradku a vertikálnu zeleň v meste

Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt pri mestskom zastupiteľstve v Trnave vyhodnotila v novembri 15. ročník súťaže O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna a O najkrajšie upravenú predzáhradku a 2. ročník súťaže O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot v roku 2014.

Víťazkou súťaže O najkrajšiu kvetinovú výzdobu balkóna sa stala Petra Polóniová z Hospodárskej ulice, ako druhá sa umiestnila Alžbeta Šimončičová z Coburgovej ulica a na treťom mieste je Paulína Šimončičová z Hospodárskej ulice.

V súťaži O najkrajšie upravenú predzáhradku zvíťazila Emília Hrdlicová zo Sladovníckej ulice, druhá je Paulína Šimončičová z Hospodárskej ulice a ako tretia sa umiestnila Zuzana Hornáčková z Ulice generála Goliana.

Prvé miesto v súťaži O najkrajšiu vertikálnu zeleň – zelený múr a zelený plot v roku 2014 obsadila Mária Machovičová z Robotníckej ulice.

Hlavnými kritériami pri hodnotení boli výber druhu balkónových a záhradných rastlín, zapojenie, hustota a kompaktnosť porastu, bohatosť kvetu, farebnosť a estetický vzhľad výsadby.

(Mesto Trnava)

balkon 1
Najkrajší balkón

predzáhradka 1
Najkrajšia predzáhradka

vertik
Najkrajšia vertikálna zeleň

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2014 7:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.