reklama

FESTHRY Trnava 2020 už tento víkend

Už v piatok sa otvoria brány Mestskej športovej haly v Trnave, ktorá bude celý víkend hostiť už 11. ročník Festivalu hier, hračiek a zábavy – FestHry Trnava 2020.

Festival sa bude konať od 7. do 9. februára 2020. Otváracie hodiny pre verejnosť sú v piatok 15:00 – 20:00, sobota 10:00 – 20:00 a nedeľa 13:00 – 18:00.

Vstupné v piatok a nedeľu je 3 eurá a v sobotu 4 eurá. Deti do troch rokov majú vstup zdarma.

FOTO: FestHry / Mária Dravecká

Jadro festivalu tvoria moderné spoločenské hry pre všetky vekové kategórie, ktoré si môžete sami vybrať, zahrať, prípadne aj kúpiť.

Nebudú chýbať logické, strategické, rodinné, kartové, rýchle postrehové či zábavné párty hry. Ďalej sú pre návštevníkov pripravené rôzne drevené stavebnice slovenskej i českej výroby, handmade hračky, hlavolamy, zóna stolných futbalov, hokejov a ako každý rok i nafukovacie atrakcie.

V ďalšej zóne si budete môcť vyskúšať laser game, virtuálnu realitu, či herné konzoly. Aby sa na Fest hrách zabavili aj najmenší, organizátori nezabudli na detský kútik, tvorivé dielne a sprievodný program.

Návštevníci si môžu odniesť aj jednu zo zaujímavých cien od partnerov, ak sa zapoja do niektorej zo súťaží.

Pri hrách budú ako vždy k dispozícii promotéri, aby vysvetlili pravidlá alebo sa sa hry zahrali.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave, Mesto Trnava a ihrysko.sk.

Viac informácií o podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 5. februára 2020 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.