reklama

Najlepšie bývanie v Trnave: 3 skvelé lokality pre bezstarostný život

Trnava je prekrásne mesto s ešte krajšou architektúrou. Nie nadarmo sa o nej hovorí ako o Malom Ríme. Jej 10 kostolov však iba dotvára pokojný život v jednom z najkrajších miest Slovenska. Ak si chcete oddýchnuť od hluku a zhonu veľkomesta, Trnava je pre vás ako stvorená.

Zdroj: Bigstock.com

Prvé dotyky s mestom bielych anjelov

Napriek tomu, že Trnava je známa svojou vášňou pre futbal, väčšinou je až prekvapivo tichá. Pri potulkách po jej uliciach objavíte skutočné poklady mesta.

Možno vás zaujme vôňa výberovej kávy šíriaca sa z bludiska nespočetných ulíc. Alebo to bude antikvariát s milým deduškom, ktorý vám vždy ochotne poradí. Trnava je malé mesto s veľkým srdcom.

Najväčšej obľube sa teší centrum

Trnava síce ponúka mnoho krásnych lokalít, no najobľúbenejšie je stále centrum. Niet sa čomu čudovať. Srdce Trnavy je plné možností. Kávičkárov potešia tradičné kaviarne, ktoré lemujú Trojičné námestie. Milovníci umenia sa kultúrne vyžijú v Divadle Jána Palárika.

Nadšenci alternatívnejších vecí naopak ocenia komornú atmosféru Malého Berlína. Za perfektnú dostupnosť centra si však priplatíte.

Každým dňom drahšie a drahšie

Ceny bytov v centre Trnavy neustále rastú. Z roka na rok vyskočili nahor až o desiatky tisíc eur. Za kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre mesta zaplatíte 150 000 €.

Je to cena, ktorá vám zaručí výborne situované miesto, odkiaľ to nikam nebudete mať ďaleko. Vychutnajte si povestné raňajky v Thalmeneri či obed v neďalekej špagetérii. Výber je len a len na vás.

Na Družbe ušetríte

Ďalším výborným kandidátom pre váš nový domov je lokalita Družba. Od centra ju delí iba 15 minút chôdze. Pochváliť sa môže perfektnou občianskou vybavenosťou vrátane polikliniky.

Široký výber škôl a supermarketov je samozrejmosťou. Užijete si aj nočný život. Podnik Cerveza patrí v Trnave medzi tie najvychýrenejšie. Na Družbe zároveň ušetríte. Oproti centru sú ceny bytov až o tretinu nižšie.

Užite si pohodlie v novom byte

Na rozdiel od centra Trnavy sa Družba môže pochváliť fantastickým pomerom ceny a kvality. Zrekonštruovaný 3 izbový byt vás vyjde len na 100 000 €. Do centra to pritom nemáte ďaleko.

Všetko, čo potrebujete, máte po ruke. Stačí vám prejsť pár krokov a odrazu ste vo vašom obľúbenom supermarkete. Nechýba ani lokálna pekáreň s chrumkavým pečivom alebo židovská synagóga, z ktorej sa stala známa kaviareň s usmievavou obsluhou.

Veľký dom pre veľkú rodinu

Pokiaľ vás lákajú rodinné domy, vaše možnosti sú pestré. Vybrať si môžete z viacerých lokalít v Trnave a jej okolí.

Jednou z nich je Kopánka na kraji mesta, ktorá ponúka čerstvo dokončený rodinný dom za 250 000 €.

Ak preferujete prostredie prírody, za zváženie stojí Kamenný mlyn. Za 5 izbovú novostavbu s 2 poschodiami zaplatíte 200 000 €.

Okolité lesy a neďaleký rybník za tie peniaze dozaista stoja. Môže vám však chýbať nejaký obchod alebo podnik. Za kultúrou budete musieť dochádzať.

Konečne vo svojom

Ak ste našli svoj ideálny domov, už vám nič nebráni v nekonečnom objavovaní kúzelných miest prekrásnej Trnavy. Na úvod odporúčame prejsť sa po námestí.

Popozeráte si centrum a niektorý z útulných podnikov vás určite vtiahne dovnútra. Možno sa rozhodnete pre výhľad.

Po ceste máte mestskú vežu, ktorá je preň priam ideálna. Skôr či neskôr vás prekvapia ohľaduplní vodiči, ktorí vám takmer vždy dajú prednosť. Už sa nemusíte viac strachovať. V Trnave nájdete skutočný pokoj.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 25. februára 2020 21:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.