reklama

Autobusy prímestskej dopravy jazdia od štvrtka v prázdninovom režime

V súvislosti s prijatými preventívnymi opatreniami pred šírením ochorenia koronavírus COVID-19 a následným prerušením vyučovania v stredných školách, pristupuje Trnavský samosprávny kraj od štvrtka 12. marca 2020 k zavedeniu prázdninového režimu prímestskej autobusovej dopravy.

Prázdninový cestovný poriadok platí od stredy 11. marca 2020 aj na linkách Mestskej autobusovej dopravy v Trnave.

Ilustračné foto

„Pristupujeme k obmedzeniu verejnej dopravy, a to z dôvodu prerušenia vyučovania na všetkých úrovniach. Od štvrtka 12. marca budú naše prímestské autobusy jazdiť ako počas školských prázdnin. Toto opatrenie platí až do odvolania,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Prázdninový režim bol zavedený ako dôsledok dočasne zatvorených stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK, ako aj škôlok, základných škôl, univerzít a vysokých škôl na území kraja.

Doprava žiakov do a z niektorých základných škôl, v ktorých zatiaľ nie je prerušené vyučovanie, bude naďalej zabezpečená.

Ulož ako PDF
Napísal 12. marca 2020 7:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.