reklama

Do autobusov MAD v Trnave pustia len cestujúcich v rúškach či šatkách, linky jazdia až do odvolania vo víkendovom režime

Z dôvodu obmedzenia pohybu verejnosti vonku, zavretých škôl a škôlok a v snahe minimalizovať riziká súvisiace s hromadnými presunmi je racionalizovaný aj režim Mestskej autobusovej dopravy (MAD).

„Mesto Trnava sa po porade s dopravcom, spoločnosťou Arriva Trnava, rozhodlo ponechať cestovný poriadok vo víkendovom režime aj počas pracovného týždňa až do odvolania,“ informovalo mesto na oficiálnej stránke v nedeľu 15. marca 2020.

Ilustračné foto

Zároveň platí zákaz vstupu do autobusov MAD bez použitia rúška, prípadne šálu či šatky alebo inej vhodnej alternatívy.

„Odporúčame používať aj rukavice. Je samozrejmosťou, že autobusy sú priebežne dezinfikované,“ dopĺňa trnavská samospráva.

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2020 10:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.