reklama

Františkáni a študenti pomáhajú zadarmo obstarať nákupy starším, zdravotne hendikepovaným alebo ľuďom v karanténe

Trnavskí bratia Františkáni prišli s pozoruhodnou myšlienkou a praktickou ukážkou toho, čo znamená pomoc blížnemu. V aktuálnej náročnej situácii ponúkajú starším, zdravotne hendikepovaným a ľuďom, ktorí sa ocitli v karanténe a nemá im kto pomôcť, obstaranie nákupov.

Nakupovacia služba Františkánov funguje v Trnave a okolí už niekoľko dní v spolupráci so študentmi Gymnázia Angely Merici.

Službu si môžu ľudia, ktorí potrebujú pomocnú ruku, objednávať prostredníctvom online formulára alebo telefonicky (kontakty na konci článku).

Poskytnutie služby je úplne zadarmo, samozrejme okrem finančných nákladov za samotný nákup. Františkáni a študenti nakúpia potraviny, lieky či hygienické potreby.

„So zachovaním prísnych hygienických opatrení, nákup láskavo zložíme až pri Vašich dverách,“ hovorí koordinátor projektu brat Filip.

Po Trnave spustili Františkánsku nakupovaciu službu už aj v Beckove a Trstenej.

Nákupný formulár pre Trnavu nájdete na tejto stránke, využiť môžete aj telefonický kontakt 0910 640 842.

Ulož ako PDF
Napísal 18. marca 2020 0:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.